تبلیغات
پارسایی - سکوت ادامه‌دار فیفا در پرونده تیم امید

پارسایی
 
پارسایی وبلاگی تحلیلی آماده ی اطلاع رسانی
  


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

سکوت ادامه‌دار فیفا در پرونده تیم امید

در حالی که فیفا همچنان در پرونده تیم امید سکوت کرده وکلای ایران در سوئیس در جدیدترین اقدام برای ارائه مدارک، به سایت‌های خبری عراقی رو آورده‌اند.


   پرونده شکایت فدراسیون فوتبال ایران از عراق بابت استفاده تیم امید این کشور از بازیکن صغر سن همچنان در کمیته انضباطی فیفا باز است.

در شرایطی که وکلای ایران و فدراسیون فوتبال هر روز در تلاشند مدرک جدیدتری را برای اثبات استفاده عراق از بازیکن صغر سن به فیفا ارائه دهند همچنان فیفا در قبال این پرونده سکوت کرده است.

وکلای ایران به تازگی در جدیدترین ارائه مدارک به سایت های خبری عراقی رو آورده اند. در سال ۲۰۱۰ در سایت های خبری عراق گزارش هایی است که در آن از حضور بازیکن صغر سن در تیم امید این کشور خبر داده اند و نام خالد صالح بازیکنی که مقابل ایران به میدان رفته نیز به چشم می آید. فدراسیون فوتبال ایران گزارش این سایت های خبری را برای فیفا نیز ارسال کرده است.

با توجه به اینکه فیفا هنوز رایی در خصوص این پرونده صادر نکرده علی کفاشیان رئیس فدراسیون فوتبال برای پیگیری بابت این موضوع از دبیر کل فیفا خواسته وقت ملاقاتی حضوری برای وی در نظر بگیرد اما هنوز این وقت به رئیس فدراسیون ایران داده نشده است.

 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 19 آبان 1390 توسط علی رضا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
Start Audio blog code www.Pichak.net -->

كد آهنگ
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);