تبلیغات
پارسایی - پرسپولیس می‌تواند به فیفا شکایت کند

پارسایی
 
پارسایی وبلاگی تحلیلی آماده ی اطلاع رسانی
  


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

پرسپولیس می‌تواند به فیفا شکایت کند


رئیس پیشین کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال گفت: در صورتی که کمیته استیناف دو امتیاز کسر شده پرسپولیس را برنگرداند این باشگاه می‌تواند به فیفا شکایت کند.


     عبدالرحمان شاه حسینی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس در مورد اعلام نشدن رای کمیته استیناف به دلیل زوج بودن اعضا و غیبت نفر پنجم گفت: تعداد اعضای ارکان قضایی فرد است و در احکام حتما باید رای اکثریت تحصیل شود. از مطالبی که در رسانه‌ها عنوان شده مشخص است که 2 نفر مخالف بازگرداندن 2 امتیاز به پرسپولیس و 2 نفر موافق هستند به همین دلیل رای نفر پنجم باید باشد.


وی در پاسخ به این سوال که اگر رای به سود پرسپولیس نباشد و 2 امتیاز به این تیم بازگردانده نشود، مدیران پرسپولیس چه واکنش حقوقی می‌توانند داشته باشند، گفت: طبق بند 2 ماده 64 اساسنامه فدراسیون فوتبال اگر رای به ضرر پرسپولیس باشد باشگاه پرسپولیس می‌تواند برای احقاق حقش به فیفا شکایت کند.


شاه حسینی تصریح کرد: من همان زمان هم که رای کمیته انضباطی اعلام شد آن را اشتباه دانستم زیرا اگر قرار باشد امتیاز کم شود در آن صورت از تمام تیم‌هایی که در ورزشگاه‌هایشان فحاشی صورت می‌گیرد باید امتیاز کسر شود.


 ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 10 اردیبهشت 1391 توسط علی رضا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
Start Audio blog code www.Pichak.net -->

كد آهنگ
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);