تبلیغات
پارسایی - استیلی: از بازی امروز هر 2تیم استفاده بردند

پارسایی
 
پارسایی وبلاگی تحلیلی آماده ی اطلاع رسانی
  


Google

در این وبلاگ
در كل اینترنت

استیلی: از بازی امروز هر 2تیم استفاده بردند


سرمربی تیم فوتبال راه‌آهن گفت: از بازی دوستانه امروز با تیم ملی امید هر دو تیم استفاده کردند.


 حمید استیلی پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل تیم ملی امید گفت: بازی دو نیمه بسیار خوبی را داشت. بازیکنان ما عملکرد خوبی داشتند. عده‌ای از نفرات ما هستند که می‌توانند در تیم ملی امید حضور داشته باشند. در نیمه اول به این نفرات میدان دادیم و در نیمه دوم از بازیکنان اصلی خود استفاده کردیم. بازی خیلی خوبی بود و دو تیم از آن استفاده کردند.

به گزارش فارس، وی در مورد اردوی کیش اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی بود. در بعضی از روزها 3 جلسه و در بعضی از روزها 2 جلسه تمرین می‌کردیم. دستاورد این اردو برای ما قابل قبول و خوب بود.

سرمربی راه‌آهن در مورد عدم برگزاری دیدار دوستانه این تیم مقابل پرسپولیس تصریح کرد: پرسپولیس تعدادی بازیکن آسیب دیده داشت و نفرات ‌آن کم بودند و به همین خاطر بازی انجام نشد. با توجه به اینکه مردم به ورزشگاه ‌آمده بودند در نیمی از زمین ما و در نیم دیگر زمین پرسپولیس تمرین کرد.

استیلی در مورد حضور جفرسون بازیکن پرتغالی در تمرینات این تیم اظهار داشت: این بازیکن با ما تمرین می‌کند و عملکرد او را بررسی می‌کنیم. یک بازیکن مقدونیه‌ای هم در کیش با ما تمرین می‌کرد و تا آخر هفته اگر دیدیم این بازیکن به درد ما می‌خورد با او قرارداد می‌بندیم.

سرمربی راه‌‌آهن در پاسخ به این سؤال که بازیکن مقدونیه‌ای حاضر در تمرینات این تیم به خاطر عدم بستن قرارداد تصمیم گرفته دیگر به تهران نیاید، خاطرنشان کرد: خیر، ما خودمان این بازیکن را نخواستیم و عدم نیاز به او را اعلام کردیم.
ادامه مطلب

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 مهر 1393 توسط علی رضا
تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی : پیچک  
قالب وبلاگ
Start Audio blog code www.Pichak.net -->

كد آهنگ
// setTimeout(function () { // GetMihanBlogShowAds(); // }, 1000);